Bitcoin Cash, IOTA, Compound Price Analysis: 22 listopada

Podczas gdy Bitcoin Cash zakwestionował widelec w zeszłym tygodniu obniżył cenę do 238 dolarów, to od tego czasu widać dobre ożywienie. Co ciekawe, było to również wspomagane przez silny wzrost na rynku altcoinów, ponieważ Ethereum również odwiedził jego poziom oporu 550 dolarów. Następnie, Bitcoin spadł z 18.700 dolarów do prawie 18.000 dolarów, a wiele alts rynku widział również wzrost presji sprzedaży w ciągu ostatnich kilku godzin. Wreszcie, IOTA zeszła do testowania poziomu jako wsparcie, podczas gdy Compound nie był w stanie skalować przeszłości poziom oporu w obliczu intensywnej sprzedaży.

Bitcoin Cash [BCH]

Bitcoin Cash zarejestrował gwałtowny wzrost od wsparcia na 245 dolarów, aby wspiąć się na wysoki poziom 310 dolarów, ale nie był w stanie obrócić poziom oporu na 288 dolarów do wsparcia w obliczu presji sprzedaży.

RSI widział spadek z wykupionego terytorium i odnotował wartość 59, liczba, która była jeszcze bycza dla BCH. Stochastyczna RSI wycofywała się również z wykupionego regionu.

W ciągu ostatnich kilku tygodni poziom 275 dolarów był interesujący dla sprzedających i możliwe, że ten poziom został odwrócony w celu wsparcia.

IOTA

Podobnie jak Bitcoin Cash, IOTA również zauważyła wycofanie i testowała poziom na 0,288$ jako wsparcie. Blisko poniżej tego poziomu można jeszcze zobaczyć byki IOTA znaleźć podstawę na 0,278 dolarów.

Blisko poniżej obu tych poziomów wskazywałoby, że byk wyczerpał się w najbliższym czasie, podczas gdy obrona poziomu $0.288 przez byki mogła zobaczyć IOTA zarejestrować dalsze zyski w najbliższych dniach.

IOTA widziała w zeszłym tygodniu główny problem sieciowy, który został poruszony później, aby dać dalszy wgląd w istniejące słabości.

Złożony [COMP]

Protokół kredytowy Compound pozostał ogromny w przestrzeni z TVL 1,52 miliarda dolarów, ale żeton COMP miał trochę szorstkie żeglarstwo w ciągu ostatnich kilku tygodni.

Po osiągnięciu niskiego poziomu 84 dolarów, powrócił z impetem, aby podnieść się ponad swój poziom psychologiczny 100 dolarów.

A jednak 125 dolarów pozostało sztywnym poziomem oporu i nie był w stanie go ponownie złamać, stojąc w obliczu odrzucenia przy swojej ostatniej próbie.

Nawet gdy byki rynkowe z trudem przeciskały cenę za opór, wolumen sprzedaży już się zwiększał, co pokazało ustawienie OBV na serię niższych wzlotów.

Wolumen obrotu był również bardziej aktywny na sesjach, które przynosiły więcej strat niż zysków, co wskazuje, że nastroje na rynku były nastawione na osiąganie zysków.